Prawdziwe SPA dla włosów

Modne w ostatnim czasie zabiegi SPA, to znacznie więcej niż tylko pielęgnacja ciała. W coraz liczniejszych salonach fryzjerskich, można skorzystać z wyjątkowej oferty pielęgnacji włosów i skóry głowy. Pod nazwą – SPA dla włosów, kryje się cały szereg różnorodnych zabiegów i kuracji.

Co wybrać?
Żyjemy zbyt szybko, w mocno zanieczyszczonym środowisku, często prowadząc złą dietę i cierpiąc na brak podstawowych witamin. Zwykle rzadko łączymy niezdrowy tryb życia ze słabą kondycją włosów, chociaż to właśnie najczęstsza przyczyna typowych problemów, takich jak: łupież, nadmierne wydzielanie łoju, łamliwość, czy też wypadanie włosów. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest zmiana stylu życia, jednak niezwykle pomocne mogą być kuracje odżywcze i regenerujące dla różnego typu włosów, jakie wykonywane są w profesjonalnych studiach fryzjerskich.
Jednym z najpopularniejszym zabiegów jest kuracja przeznaczona dla przetłuszczającej się skóry głowy. Okazuje się, że coraz więcej osób ma problem z nadmiernym wydzielaniem sebum. Wykonując specjalistyczny zabieg, można nie tylko poprawić wygląd fryzury, ale i skutecznie wyregulować pracę gruczołów łojowych, tak aby stopniowo zmniejszyć wydzielanie sebum.
Dla osób z problemami suchych, zniszczonych i wrażliwych włosów, przeznaczona jest kuracja nawilżająca, która wspiera proces odbudowy delikatnych struktur włosa. W efekcie włosy stają się elastyczne, gładkie i o naturalnym, pięknym połysku.
Problem łupieżu również można zwalczać z pomocą specjalistów. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnych fluidów, które wmasowywane w skórę głowy, pomagają usunąć nadmiar łupieżu, a także wyregulować pracę naskórka, w taki sposób by zapobiegać powstaniu łupieżu. Odpowiedni dobór preparatów, pozwala równocześnie zwalczać nadmierne wydzielanie sebum.
To tylko klasyczne przykłady zabiegów pielęgnacyjnych, jakie można wykonać u fryzjera. Oczywiście oferta jest znacznie bardziej rozbudowana, a każdy ma możliwość wyboru zarówno pośród kuracji przeznaczonych do określonego typu włosów (np. kręconych, jasnych, farbowanych itp.), poprawiających kondycję włosa, a także specjalnych, które nie tylko upiększają włosy, ale i umożliwiają uzyskanie stanu głębokiego relaksu.

PODZIEL SIĘ: