Erotyczne zestawy prezentowe – na jaki upominek postawić?

Erotyczne zestawy prezentowe

Kto z nas nie lubi otrzymywać prezentów? Wielu ludziom ogromną przyjemność sprawia też obdarowywanie bliskiej osoby. Najbardziej cieszą upominki od serca, które zostały starannie przemyślane i dostosowane do naszych potrzeb.  Czy drugiej połówce wypada wręczyć erotyczne zestawy prezentowe? Na jaki upominek postawić?

Spis treści:

  1. Kiedy wypada wręczyć erotyczne zestawy prezentowe?
  2. Kiedy podarować erotyczny prezent?
  3. Masaż erotyczny – najlepszy prezent dla ukochanej osoby
  4. Zabawki erotyczne – idealny upominek dla stałego partnera
  5. Erotyczne zestawy prezentowe – akcesoria do BDSM

Kiedy wypada wręczyć erotyczne zestawy prezentowe?

To, czy swojemu partnerowi możemy wręczyć erotyczne zestawy prezentowe, zależy od kilku czynników. Kluczowe znaczenie ma staż związku. Jeśli jesteście ze sobą od dwóch miesięcy, lepiej postawić na bardziej tradycyjny upominek. Nie znacie się tak dobrze, aby wiedzieć, czy taki podarunek nie urazi drugiej osoby. Jeśli jednak znacie się już dość dobrze, macie do siebie zaufanie i otwarcie rozmawiacie na różne tematy, w tym stosujecie otwartą komunikację w sprawach seksu, erotyczne zestawy prezentowe są jak najbardziej na miejscu. Pamiętaj jednak o tym, że upominek ma ucieszyć osobę obdarowywaną. Nie kupujemy jej tego, co sami chcielibyśmy wypróbować, a ona niekoniecznie. Lepiej sprawić jej miłą niespodziankę, wręczając dokładnie taki prezent, o jakim marzyła. Np. ty preferujesz klimaty BDSM, ale twoja partnerka uwielbia czułe pieszczoty. Najlepiej postawić na zestaw pejczyków z piór, którymi będziesz delikatnie gładził ciało swojej kochanki. Ta zapewne nie ucieszyłaby się z erotycznego zestawu prezentowego w postaci kajdanek czy zacisków na sutki.

Kiedy podarować erotyczny prezent?

Tak naprawdę twój partner nie musi mieć urodzin, aby wręczyć mu erotyczny prezent. Bardzo dobrze na jakość relacji wpływa wzajemne obdarowywanie się bez okazji. Wszak prezenty, według amerykańskiego psychologa, Chapmana, stanowią jeden z języków miłości. Osoby, które się nim posługują, potrafią docenić każdy, nawet najdrobniejszy upominek. Jeśli chcesz sprawić bliskiej ci osobie przyjemność, a jednocześnie podgrzać atmosferę w sypialni, postaw na coś nietuzinkowego. W tej roli idealnie sprawdzi się erotyczny prezent.  Sex shop internetowy Easytoys.pl oferuje zestawy skrojone na miarę potrzeb różnych osób. Znajdziesz tutaj coś dla miłośników zmysłowego masażu erotycznego, podwójne wibratory, wibrujące majtki z pilotem czy akcesoria do BDSM. Jeśli znasz upodobania partnera, z pewnością wybierzesz erotyczny prezent, który sprawi przyjemność obu stronom.

Masaż erotyczny – najlepszy prezent dla ukochanej osoby

Masaż erotyczny ma wiele zalet. Z jednej strony pozwala zredukować napięcie nagromadzone w ciągu dnia. Z drugiej stanowi niezwykle zmysłową przyjemność, która może stanowić element gry wstępnej. Ponadto masaż erotyczny to wyraz miłości do partnera. Ktoś nie tylko kupuje nam erotyczny zestaw prezentowy w postaci olejków do masażu, aromatycznych proszków i płynów do ciała. Nasz partner poświęca także swój czas, aby wykonać zmysłowy masaż i wkłada to całe swoje serce. Taki prezent z pewnością doceni niejedna romantyczka.

Zabawki erotyczne – idealny upominek dla stałego partnera

Sklep erotyczny Easytoys.pl oferuje także zestawy prezentowe, w których skład wchodzą gadżety erotyczne takie jak wibratory, dildo, ringi na penisa i kulki gejszy. To, jaki set wybierzesz, zależy już tylko od waszych upodobań. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż rozwiązania takie jak podwójny wibrator czy podwójny strap on pozwalają na jeszcze większą bliskość z ukochaną osobą. Sex shop online Easytoys.pl stawia wyłącznie na bezpieczne zabawki erotyczne. Waszej szczególnej uwadze polecamy te wykonane z silikonu medycznego. Jest on nie tylko bezpieczny dla ciała, ale też łatwy do utrzymania w czystości.

akcesoria do BDSM

Erotyczne zestawy prezentowe – akcesoria do BDSM

Wśród erotycznych zestawów prezentowych znajdzie się również coś dla miłośników mocniejszych doznań. Te zapewnią wam akcesoria do BDSM. Jednak na zakup takiego prezentu mogą pozwolić sobie pary z dłuższym stażem, które doskonale znają swoje potrzeby i są otwarte na zabawy w uległość i dominację. To dość specyficzny klimat, w związku z tym nie każdemu odpowiada. Jeśli jednak wy go lubicie, to zabawki do BDSM z pewnością sprawią wam mnóstwo frajdy. Do wyboru mamy zestawy z kajdankami, sznurami, opaskami na oczy etc. Zestawy do BDSM możesz dyskretnie zamówić w sex shopie internetowym Easytoys.pl.

PODZIEL SIĘ: