Nowoczesna koloryzacja – ratunek dla włosów

koloryzacja-wlosow

Dotychczas farbowanie kojarzone było z zabiegiem, który osłabia strukturę włosów. Nowoczesne zabiegi umożliwiają regenerację i odbudowę włosów także dzięki koloryzacji.

Koloryzacja

Koloryzacja to zmiana koloru włosów. Taki zabieg możemy zafundować sobie w profesjonalnym salonie fryzjerskim lub w domowym zaciszu. Specjaliści odradzają jednak farbowanie na własną rękę, ponieważ nie zawsze jest wykonywane poprawnie, co wpływa na efekt końcowy fryzury oraz struktury włosa. Ten rodzaj zabiegu jest związany ze składnikami, które wnikają we włos, nadając mu nowy, wyrazisty kolor i pożądany blask. Wraz z myciem i promieniowaniem słonecznym kolor blaknie i wypłukuje się, przez co zabieg należy powtórzyć. Powrót do naturalnego koloru może zająć nam trochę czasu, dlatego rozpoczęta przygoda z farbowaniem zwykle zdaje się nie mieć końca. To nie tylko możliwość zmiany wyglądu ale także pokrycie siwizny, co ma wielkie znaczenie zwłaszcza wśród pań. Niestety koloryzacja odbija się na stanie włosów, powodując często ich szorstki wygląd i połamane końcówki. Styliści fryzur i producenci kosmetyków postanowili znaleźć złoty środek, który pozwoli nie tylko na zmianę koloru ale także na pełną regenerację i odbudowę zniszczonych włosów.

Koloryzacja OLAPLEX

farbowanie włosów

OLAPLEX to nowoczesne rozwiązanie we fryzjerstwie. Pozwala na bezpieczną zmianę koloru i regenerację kosmyków. Dzięki keratynowej strukturze przywraca włosom zdrowy wygląd, odbudowując ich strukturę. Do farby dodawany jest specjalny składnik, który ma za zadanie odżywić i poprawić włosy już podczas samego zabiegu koloryzacji. Późniejsza pielęgnacja polega na stosowaniu produktów OLAPLEX w domu, co umożliwia utrzymanie jeszcze lepszych efektów. Specjalistyczne kosmetyki są dostępne w renomowanych salonach fryzjerskich. Ten rodzaj zabiegu jest polecany także osobom, które nie chcą zmieniać koloru włosów, ale chciałby doprowadzić je do zdrowego i pięknego wyglądu. Cena koloryzacji metodą OLAPLEX jest porównywalna do tradycyjnego farbowania w profesjonalnym salonie.
Dbając o zdrowe i piękne włosy warto zwrócić uwagę na nowoczesne formy koloryzacji, które zapewniają nam atrakcyjne kolory i niesamowitą regenerację. Suche i zniszczone wielokrotnym farbowaniem włosy można odbudować. Dzięki odpowiednim składnikom, włosy odzyskają dawny blask a fryzura będzie podziwiania przez wszystkich wokół.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: