Akcesoria, o których marzą dziewczyny

Akcesoria, o których marzą dziewczyny
Erick Larregui z Unsplash

Wszystkie dziewczyny, które uwielbiają tematy dotyczące urody wiedzą, co to są szczotki do włosów Tangle Teezer. Ponadto potrafią wymienić ich wszystkie ich wady i zalety oraz związane z nimi ciekawostki. Fenomen tej szczotki, która we wszystkich drogeriach i innych punktach sprzedaży dwukrotnie przewyższa ceną pozostałe, nie markowe szczotki do włosów jest dosyć ciekawy.

Co to jest Tangle Teezer?

Tangle Teezer jest brytyjską marką, która istnieje na rynku od stosunkowo niedawna. Ich produkty są sprzedawane w ponad 70 krajach świata, a reklamują je takie osobistości ze świata show biznesy jak między innymi Cara Delevigne czy Victoria Beckham. Na pierwszy rzut oka jest to zwykła szczotka do włosów, która niczym nie różni się od innych, więc jej cena może wydawać się mocno wygórowana, jednakże nie jest to przypadkiem, że Tangle Teezer są używane w wielu salonach fryzjerskich przez profesjonalnych fryzjerów podczas codziennej pracy.

Sęk tkwi w szczegółach

Kobiety (i mężczyźni) na całym świecie pokochały ten produkt z wielu powodów. Można powiedzieć, że głównym z nich jest to, że szczotki do włosów Tangle Teezer są produktem odpowiadającym na potrzeby konsumentów. Zaprojektowane z niezwykłą dbałością o detale pozwalają na swobodę czesania wszystkich rodzajów włosów. Wszystkie modele są jednakowego kształtu, który dopasowuje się do dłoni. W przeciwieństwie do tradycyjnych szczotek nie posiadają one rączek, które w wielu przypadkach tylko utrudniają codzienną czynność. Tangle Teezer jest szczotką mobilną, czyli można ją spakować nawet do najmniejszej torebki, co daje możliwość posiadania gładkich włosów o każdej porze dnia i nocy. Łatwość w trzymaniu zapewniają dwa delikatne wgłębienia na palce.

Włosy miękkie jak jedwab

Ze względy na najwyższą jakość materiałów użytych do wykonania szczotki do włosów Tangle Teezer można z łatwością odczuć różnicę w dotyku i wyglądzie po ukończeniu rozczesywania włosów. Są one gładkie i ułożone zgodnie z naturą. Ten efekt zostaje osiągnięty dzięki cienkim kolcom, które są wykonane z mieszanki materiałów, gdzie zdecydowaną większością jest guma. Pozwala ona na dokładną stylizację włosów bez efektu uklepania ich. Kolce na szczotce umieszczono w porównywalnie mniejszych odstępach od siebie, przez co produkt jest bardziej dokładny.

Dodatkowe atuty produktu

Kobiety wybierając swoje kosmetyki i produkty kosmetyczne zwracają uwagę nie tylko na jakość produktu ale również na jego wygląd. Tangle Teezer posiada ogromną gamę produktów doskonale zaprojektowanych wizualnie. Ich szczotki są przede wszystkim ładne i zachęcają swoim wyglądem do ich kupna. Moc kolorów, wzorów i barw pozwala na wybranie takiego modelu, który jest idealny pod każdym względem. Po drugiej stronie kolców szczotki, na części plastikowej, znajdują się kolorowe obrazki i nadruki, przedstawiające nawet postacie z kreskówek. Jednak najpopularniejszymi modelami są te gładkie, błyszczące z pojedynczym logiem Tangle Teezer.

Fenomen marki

Jest zdecydowanie ciekawy biorąc pod uwagę proponowany produkt i zestawiając go z jego ceną. Nie mniej jednak kobiety na całym świecie, w różnym wieku zakochały się w tych szczotkach, a w Internecie można znaleźć mnóstwo zdjęć „przed i po” czesaniu się. Można na nich dostrzec ogromną różnicę nie tylko w połysku włosów ale również w ich objętości. Trudno się więc dziwić, w jak szybkim tempie zawładnęły one światem kobiet. Podobno ten, kto raz zaczął korzystać ze szczotek do włosów Tangle Teezer, już nigdy nie powrócił do tych tradycyjnych modeli.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: