Drożdżowa maska do włosów pobudzi ich wzrost

drozdzowa-maseczka-do-wlosow

Piękne, długie włosy to marzenie wielu kobiet. Jak sprawić, aby naturalnie  przyspieszyć wzrost naszych włosów?

Długie włosy – marzenie wielu kobiet

Jednym z atrybutów kobiecości są piękne, długie włosy. Niestety nie każda z nas została w tym względzie hojnie obdarowana przez naturę. Zdarzają się takie rodzaje kobiecych włosów, których długość pomimo wieloletnich zmagań i wszelkich starań pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście naprzeciw paniom z podobnym problemem wychodzi wiele firm produkujących różnego rodzaju specyfiki do włosów mających przyspieszyć ich porost.

Drożdżowa maska do włosów pobudzająca wzrost

Kosmetyki na porost włosów są rozwiązaniem idealnym dla wielu pań. Jednym z naturalnych rozwiązań na porost włosów jest drożdżowa maska, która w naturalny sposób przyspiesza wzrost włosów. Zawarte w takiej masce drożdże piwne są źródłem białka, witamin i mikroelementów, które przenikając w strukturę włosa, wzmacniają go, a jednocześnie przyspieszają jego wzrost. Kolejny składnik kosmetyku to olej z kiełków pszenicy, który posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Wzmocnieniu cebulek włosowych zaś sprzyja kolejny komponent maski drożdżowej, jakim jest sok z brzozy. Ten osoatni jest popularnym ludowym środkiem działającym wzmacniająco na włosy.

Jak używać drożdżowej maski do włosów?

Używanie drożdżowej maski na porost włosów jest niezwykle łatwe i – co ważne – nie zajmuje wiele czasu. Maskę nakłada się na wilgotne uprzednio umyte włosy. Ważne jest, aby została ona równomiernie rozprowadzona na całej długości włosa od samej jego podstawy. Substancja powinna pozostać na włosach przez około 1-2 minuty, po czym zmywa się ją wodą. Zawarte w kosmetyku oleje zimnotłoczone dodatkowo ułatwiają rozczesywanie, zaś po użyciu maski włosy pozostają niezwykle jedwabiste i pełne blasku.

Natalia Wieteska

PODZIEL SIĘ: